Orgány společnosti

SPRÁVNÍ RADA

Ing. Veronika Vrecionová - předseda

  Zoom gallery

Předsedkyně Spolku pro obnovu venkova. Bývalá Senátorka PČR. Absolvovala Obchodní fakultu VŠE v Praze a poté pracovala tři roky v Kanceláři prezidenta republiky Václava Havla. V období let 1993–2006 byla jednatelkou nebo společnicí firem Na břehu, spol. s r.o., P-Partner s.r.o. a DS s.r.o. Od roku 1996 řídila dva roky sekretariát Nadace Forum 2000. V letech 2004 a 2006 se účastnila na senátních kampaních ODS pro Jiřího Oberlfazera a Alexandra Vondru. Roku 2005 vstoupila do ODS, za níž byla v letech 2006 a 2010 zvolena starostkou obce Přezletice. V roce 2010 zvítězila ve volbách do Senátu PČR v obvodu č. 28 - Mělník. Veronika Vrecionová je vdaná a má dvě děti.

 

 

Alexandra Oppová - člen

Spoluzakladatelka atelieru 6tej smysl ve Staré Boleslavi, kde již pátým rokem poskytuje zázemí lidem s mentálním postižením. Realizuje si tak své tvůrčí sny a zároveň využívá více než desetileté praxe v oboru sociálních služeb. Pět let vedla denní stacionář pod Vyšším Hrádkem p.s.s., dlouhodobě spolupracuje s MDDM v Čelákovicích a díky vzdělání v oblasti zdravotnictví, sociálních služeb a pedagogiky neustále rozšiřuje nabídku služeb nejen pro lidi se zdravotním postižením.

 Ing. Radka Kratochvílová - člen

 Starostka obce Lhota.

 

DOZORČNÍ RADA

Mgr. Martin Kupka - předseda

Starosta obce Líbeznice, místopředseda strany (ODS), bývalý tiskový mluvčí. Vystudoval žurnalistiku a masovou komunikaci na Fakultě sociálních věd Karlovy univerzity, kde také od roku 2007 vyučuje na Katedře marketingové komunikace a PR. Pracoval jako redaktor a moderátor v Českém rozhlase, poté vystřídal na pozici tiskového muvčího několik úřadů státní správy a samosprávy. Mezi lety 2000 a 2002 byl mluvčím hlavního města Prahy, od roku 2004 působil na stejné pozici ve Středočeském kraji a v roce 2009 byl mluvčím Ministerstva dopravy. Mluvčím vlády ČR premiéra Petra Nečase se stal zkraje roku 2010, ale funkci zastával jen půl roku do svého zvolení starostou Líbeznic. Při vykonávání funkce se stal mluvčím iniciativy Stop letišti ve Vodochodech. Několikrát získal profesní ocenění mluvčí roku. Martin Kupka je ženatý a má dvě děti.

Rudolf Kubík - člen

Český herectextař a scenárista.Narodil se v Mladé Boleslavi v roce 1965. Je hercem a jeho druhou profesí je psaní scénářů a textů. Věnuje také moderování různých společenských akcí a večerů. Velké zkušenosti má v oblasti dabingu. Ztvárnil již radu rolí ve filmech a seriálech, ale věnuje se i namlouvání počítačových her.

František Šíma - člen

Sarka o.p.s. > O Šárce > Orgány společnosti

 

 

Podporují nás