Jiné světy

13.5.2017

Jiné světy

Jiné světy 

Unikátní zážitkové workshopy

Ve spolupráci s chráněnou dílnou Ateliér6tej smysl nabízíme interaktivní workshopy.

Jaké aktivity máme v nabídce?

  •  zpracování ovčího rouna, od samotného stříhání, praní, kramplování, barvení, přes spřádání (např. na klasickém kolovratu), nebo plstění, až po širokou škálu výrobků z opravdové přírodní ovčí vlny,
  • všechny techniky z oboru soukenictví (tkalcovské techniky, kolovrat a techniky plstění),
  • keramika,
  • výroba šperků
  • linoryty a jiné tiskařské techniky,
  • malování na hedvábí,
  • kurzy muzicírování,
  • další činnosti (mozaiky, technika Tiffany) aj.

Srdečně Vás zveme do krásného prostředí Ateliéru 6tej smysl ve Staré Boleslavi při kapacitě 10 osob na 1 workshop. Kurzy připravíme dle Vašich možností a požadavků – celodenní, půldenní nebo tříhodinové.

 Proč s námi?

 Našim záměrem je ukázat schopnosti a dovednosti lidí s mentálním handicapem a propojit dva světy, svět mentálně postižených a zdravých lidí. Tím přispějeme k jejich integraci do společnosti, a to velmi nenásilnou, přirozenou cestou, cestou společného tvoření hodnot.

Při tvůrčí práci vznikají mezi účastníky vazby – přirozená propojení. Jde zde o způsoby komunikace, tolerance a pochopení. Prožitek takového společného tvoření je však nepřenosný a tím těžce měřitelný, jisté ale je, že nás to zasáhne, ovlivní naše jednání, chování a přístup k handicapovaným spoluobčanům.

 Důležité na celémzážitkovém workshopu je propojení lidí. Nasměruje nás tak, abychom v sobě objevili skrytý potenciál, poznali radost z překonávání překážek. Je to aktivní odpočinek prožitý s lidmi, kteří jsou neobyčejní.

 Máte-li o naše zážitkové workshopy v jedinečném prostředí chráněné a handicapované dílny Ateliér 6tej smysl www.atelier6tejsmysl.cz, neváhejte nás kontaktovat.

Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si něco nového, prožít neuvěřitelné zážitky, vyrobit si zajímavý výrobek a v neposlední řadě strávit čas s úžasnými lidmi.

Sarka o.p.s. > Kurzy > Jiné světy
Loading...

Kurzy

Loading...

Kurzy

 

 

Podporují nás